O NÁS

BIFOKÁLNE SLNEČNÉ OKULIARE „DVA V JEDNOM (2 in 1)“

Ste jedným resp. jednou z tých, ktorí ak chcete niečo prečítať na slnku musíte vymeniť slnečné okuliare za dioptrické?

Máme pre Vás dvoje okuliare v jedných (2 in 1). Ak ste sa s takýmito slnečnými okuliarmi ešte nestretli a rozhodnete sa ich používať, poviete si, že je to ten najlepší vynález pre Vaše oči.

„PREČO?“

Tieto slnečné okuliare sú ideálne ak vidíte dobre do diaľky a potrebujete okuliare do blízka. Hornou časťou šošovky (bez akýchkoľvek dioptrii) chránite svoje oči pred slnečným a UV žiarením a spodnou časťou (s vloženým dioptrickým okienkom) pozeráte do blízka. S týmito slnečnými okuliarmi nemáte problém s čítaním malých písmen na slnku, či už na pláži, pri bazéne alebo na terase reštaurácie na dovolenke pri výbere z jedálneho či nápojového lístka.

Pri rybárčení s týmito slnečnými okuliarmi chránite svoje oči pred slnkom a okienko na čítanie Vám umožňuje naviazať aj tú najmenšiu návnadu na háčik bez toho, aby ste museli meniť slnečné okuliare za dioptrické.

V aute pri sledovaní GPS alebo pri čítaní z mapy a sledovaní prístrojovej dosky.

Úžasná úľava pri používaní mobilného telefónu či tabletu, nevynímajúc pri obsluhe digitálnych fotoaparátov a kamier s menšími monitormi. Komfort pri kontrole času na hodinkách, pri práci v záhrade alebo prevádzaní malých opráv okolo domu či chaty, čítanie technických výkresov v situáciách, keď sú pre Vás okuliare na čítanie nevyhnutnosťou.

Tieto certifikované okuliare so 100% UV ochranou Vám pomôžu chrániť svoj zrak a pritom vidieť texty na slnku len s 1 okuliarmi.

„JEDINÝM NEDOSTATKOM TÝCHTO OKULIAROV JE, ŽE STE O NICH NEVEDELI SKÔR“